STYRO-MAR Sp. z o.o. Producent Styropianu, Produkcja Wyrobów ze Styropianu, Skup Odpadów


KONTAKT

adres Przemysłowa 6
87-700 ALEKSANDRÓW KUJAWSKI
kujawsko-pomorskie
telefon tel. pokaż
fax pokaż
tel2. pokaż
email pokaż
O FIRMIE:

Przedsiębiorstwo Styro-Mar Sp. z o.o. rozpoczęło działalność produkcyjną w 1996 roku. Zasadniczym profilem działalności Spółki jest produkcja przestrzennych form styropianowych wykorzystywanych w wielu gałęziach przemysłu. Oferowane przez firmę kształtki ze styropianu stosowane są przede wszystkim do zabezpieczania produktów gotowych przed uszkodzeniami mechanicznymi, jakie mogą nastąpić w trakcie transportu lub magazynowania. Wykonujemy także wszelkie nietypowe kształty, również w krótkich seriach, dla budownictwa i branży reklamowej. W związku z wysoką indywidualizacją produktów oferowanych przez Spółkę zapewniamy także fachową pomoc i doradztwo przy projektowaniu żądanych elementów.

STYRO-MAR Sp. z o.o. produkuje styropian o wysokiej jakości, zgodnie z wytycznymi zawartymi w normach PN-EN 13172 oraz PN-EN 13163 i konkurencyjnych cenach. Zadaniem pierwszoplanowym naszej firmy jest wdrożenie i utrzymywanie Zakładowej Kontroli Produkcji zgodnie z PN-EN 13172 oraz praca zgodnie z wytycznymi zawartymi w Księdze Jakości.

PROFILE ZE STYROPIANU Wykwalifikowany personel, nowoczesna technologia oraz ciągłe dążenie do ulepszeń i rozwoju sprawiło, że obecnie Styro-Mar Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji rynkowej. Ważnym krokiem na obranej drodze ciągłego doskonalenia firmy było podjęcie w 2003 roku działań mających na celu wdrożenie Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą ISO 9001:2000. Uzyskany na początku 2004 roku certyfikat potwierdza, że spełniamy wymagania tej normy. Dla nas oznacza to przede wszystkim: sprawniejsze funkcjonowanie oraz wyższą świadomość w zakresie tworzenia jakości przez każdego pracownika, dla klienta natomiast sprawną obsługę oraz otrzymywanie produktu o najwyższej jakości.

PRODUCENT OPAKOWAŃ ZE STYROPIANU W procesie wdrażania Systemu Zarządzania Jakością określona została formalna polityka Spółki: Polityka Jakości STYRO-MAR Sp. z o.o. związana jest z dążeniem wszystkich pracowników do osiągnięcia pełnego zadowolenia klientów z naszych wyrobów ­ w wymiarze rzeczowym oraz z całego procesu obsługi ­ w wymiarze niematerialnym. Jakość stanowi dla nas czynnik decydujący o pozycji i sukcesie naszej firmy, jak również o jej dalszym rozwoju. PRODUCENT STYROPIANU BUDOWLANEGO